logo

Як вибрати якісну рекламну вивіску

Яскраві рекламні вивіски на фасаді магазину, інформаційні плакати привертають увагу аудиторії. Тому компанії-виробники, фірми, які надають населенню послуги різного роду, звертаються за допомогою до фахівців рекламних агентств. Знайти фірму, яка спеціалізується на випуску вивісок для фасадів, досить просто. Також, на сайтах таких компаній можна подивитися приклади робіт дизайнерів і конструкторів, відгуки клієнтів, ідеї нових проектів, комплексні підходи до вирішення завдань. Але ми навчилися створювати
рекламные вывески в Киеве
для вашої справи, які зможуть зацікавити найвимогливіших клієнтів.

Правила та вимоги до створення оригінальної вивіски

Створюючи макет майбутньої конструкції, потрібно продумувати кожен крок, щоб правильно поділитися інформацією з дизайнером. Для реалізації успішного проекту потрібно надати:

  • розмір і зовнішній вигляд вивіски (головна конструкція або додатковий лайтбокс);
  • місце розміщення, фото локації;
  • приклади тексту;
  • колірну гамму;
  • логотип компанії або макет в форматі CorelDRAW, SVG, TIFF (розмір лого впливає на якість друку майбутньої вивіски);
  • бюджет проекту, що реалізовується.

Для створення масштабних і складних вивісок необхідно залучати фахівців, які не тільки розробляють макети, а й втілюють їх в життя. Варто пам’ятати, що рекламне агентство не тільки займається формуванням ідеї макета, але і прагне виконати всі етапи роботи, які входять в процес.

На консультації у менеджера можна дізнатися приблизну вартість проекту, це заощадить час клієнта і допоможе вибрати оптимальний варіант майбутньої вивіски.

При виборі матеріалів не варто економити на джерелах світла. Потрібно використовувати міцне оргскло необхідної товщини, яке буде витримувати несприятливі погодні умови. Тому, досвідчені конструктори грамотно підберуть витратний матеріал, його товщину і якісне освітлення.

Поради для власників бізнесу за вибором рекламної вивіски

Щоб отримати потрібний ефект від реклами, ми рекомендуємо:

  • співпрацювати з перевіреними компаніями, які мають укомплектований штат і виконують весь цикл виробництва вивіски (від створення макету до його установки);
  • компетентність менеджерів, своєчасні відповіді на онлайн-заявки клієнтів;
  • вибір тільки надійних і перевірених матеріалів;
  • якість установки.

Нам можна довіряти розвиток вашого бізнесу. Ми гарантуємо якість, взаємовигідне співробітництво і виконання поставлених завдань в строго регламентовані терміни.

istockphoto-171574019-612x612.jpg

Вам также будет интересно:

Расскажите друзьям об этой странице!

Оставить комментарий

Чтобы иметь возможность комментировать, вы должны войти.

Яндекс.Метрика