logo

Експертна оцінка нерухомості в Україні – деталі послуги

Погляньте у вікно своєї квартири і Ви побачите колосальну кількість нерухомого майна. А із стрімким розвитком будівництва, кількість такого майна зростає із кожним днем. Разом із цим все частіше потрібна експертна оцінка нерухомості. Така послуга посідає вагоме значення в житті громадян України: допомагає чесно обміняти майно, продати його чи здати в оренду, розділити між спірними сторонами.

Багато громадян нашої країни, можливо і не знають про існування такого документу, як «звіт про експертну грошову оцінку». Тому ми вирішили написати цю статтю і більш детально розглянути цю послугу, дослідити її «в лабораторних умовах», вивчити «під мікроскопом». Тому, якщо Ви плануєте купити чи подарувати свою квартиру, продати свій житловий будинок аюо обмінятися земельною ділянкою, ця стаття саме для Вас.

Полезно! Если Вам нужна оценка недвижимости, то компания Хорив Вам проведет такую работу.

Як проводиться експертна оцінка нерухомості в Україні? Коли потрібна така послуга?

Проводиться експертна оцінка нерухомості в Україні дуже просто. Таку роботу виконують сертифіковані і ліцензовані оціночні компанії. Вони обов’язково мають мати в штаті хоча б одного експерта із діючими дозвільними документами. Процес виконання і замовлення дуже простий: Ви надаєте весь перелік необхідних документів на нерухоме майно (документ на право власності, технічний паспорт, копію паспорта чи реєстраційний акт на юридичну особу – це може бути свідоцтво про реєстрацію), сплачуєте кошти і отримуєте готовий оціночний акт.

Коли потрібна експертна оцінка нерухомості в Україні? Такий цілей є більше десяти, але ми наведемо Вам в приклад лише найбільш важливі і поширені серед громадян нашої країни:

 • Нотаріальні оформлення – продаж, спадкування та інше.
 • Судові спори – розподіл майна, сплата судового збору, компенсація.
 • Страхування.
 • Оцінка збитку квартири чи будинку в наслідок затоплення, або іншого стихійного лиха чи надзвичайного випадку.
 • Для пред’явлення в візовому центрі чи посольстві.
 • Для банківських оформлень – під заставу.
 • Для бухгалтерського обліку http://www.khoriv.kiev.ua/nezavisimaya-ocenka/ocenka-osnovnyh-sredstv/.

Скільки коштує експертна оцінка нерухомості?

Сьогодні експертна оцінка нерухомості може коштувати від 1000 до 3000 грн. за оцінку квартири, житлового будинку чи звичайної земельної ділянки. А от якщо це комерційна нерухомість (нежитлове приміщення чи будівля, комплекс споруд і будівель), то вартість буде складати від 1500 грн. і вище.

На вартість може впливати багато факторів: ціль роботи, складність у виконанні, терміни виготовлення експертної документації, особисті побажання замовника, а також багато іншого.

Яку вартість визначає експерт із оцінки нерухомості? Що на це може вплинути

Експерт із оцінки нерухомості зазначає ринкову вартість. На таку вартість може впливати багато різноманітних важливих і другорядних факторів:

 • Цільове призначення.
 • Тип об’єкта.
 • Рік будівництва і введення в експлуатацію.
 • Фізичний стан.
 • Проектування і планування.
 • Географічне розташування.
 • Поверховість та інше.

Де замовити незалежну грошову оцінку нерухомості в Україні?

Якщо Вам потрібно прорахувати вартість збитку в квартирі після затоплення чи пожежі, то радимо Вам звернутися до «Експертного центру», яку легко знайти в інтернеті за посиланням «оценка-киев.укр». Експерти цієї організації проводять досконалу оцінку недобудованих об’єктів, комплексів споруд та багато інших рідкісних об’єктів житлового і комерційного типу.

Якщо ж Вам потрібно замовити оцінку квартири чи земельної ділянки, то Вам стане в нагоді компанія «Хорив». У них на сайті з’явилася нова стаття щодо таких послуг в Україні. Прочитати її можна http://xn—-7sbbhmcunvfj8bnl1b6c.xn--j1amh/ru/ за цим посиланням. Там досить змістовно викладена інформація і розгорнуто описано всі поширені питання щодо визначення оціночної вартості нерухомого майна.

Вам также будет интересно:

Расскажите друзьям об этой странице!

Оставить комментарий

Чтобы иметь возможность комментировать, вы должны войти.

Яндекс.Метрика